Kampanie AdWords
Od lat specjalizujemy się w prowadzeniu efektywnościowych Kampanii AdWords. Skupiając się na dogłębnej analizie i optymalizacji wszystkich elementów kampanii dążymy do osiągnięcia celów stawianych przez każdego klienta.
Ekomers 2015

Kampanie AdWords

Kampania AdWords to doskonałe narzędzie pozwalające przedstawić Twoją ofertę tylko tym klientom, którzy naprawdę jej szukają. Jeżeli przekażesz ją w nasze ręce - przyprowadzimy klientów:

Szybko, efektywnie i mierzalnie.

Spójrzmy prawdzie w oczy. Jeżeli czytasz tę ofertę to prawdopodobnie brakuje Ci czasu lub wiedzy potrzebnej do prowadzenia kampanii AdWords. Dzięki nam nie tylko zdejmiesz z głowy uciążliwy obowiązek konfiguracji, obsługi, analizy i optymalizacji kampanii, ale również nigdy więcej nie staniesz przed koniecznością wyboru - YouTube czy Gmail? Zakupy Google czy reklama graficzna w sieci GDN? - spośród całego wachlarza usług Google, skroimy najlepszy zestaw na miarę Twojego sklepu oraz Twoich potrzeb i możliwości.

Wierzymy, że najlepsze wyniki można osiągnąć skupiając się tylko na wąskiej dziedzinie, eksponując przy tym swoje najlepsze strony, dlatego zachęcamy naszych klientów, aby jak najlepiej wykonywali swoją pracę, a nam powierzyli to, w czym my jesteśmy najlepsi.

Łącząc najlepsze cechy narzędzia Adwords, Twojej strony i naszego zespołu powstają kampanie tworzone:

  • Szybko - Od momentu podjęcia decyzji o naszej współpracy do zobaczenia Twoich reklam dzieli Cię zaledwie kilka dni. Im szybciej się z nami skontaktujesz, tym mniej każesz czekać nowym klientom na poznanie Twojej oferty.
  • Efektywnie - 10 lat doświadczenia wyrobiło w nas niezdrową pewność siebie - zawsze chcemy, aby kampanie naszych klientów były coraz lepsze i bezwzględnie to osiągamy. Żaden klient na tym nie ucierpiał.
  • Mierzalnie - Dane statystyczne nie mają litości - efektywność kampanii widzimy czarno na białym. Nasze przejrzyste, spersonalizowane i uproszczone raportowanie sprawi, że i Ty zobaczysz to w ten sposób.

Skontaktuj się z nami i sprawdz nasze poszczególne usługi w zakresie reklamy PPC

Optymalizacja kampanii AdWords w sklepie internetowym

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji Sebastiana Sumy na temat optymalizacji kampanii SEM w e-commerce:

Zaufali nam
innogy
chocolissimo.pl
City Sport
Księgarnia Internetowa PWN
answear.com
DeeZee
Cupsell
asport.pl
SHOWROOM
Neosport
Supersklep
belmeb
DrTusz
kodyrabatowe.pl
Apteka NOWA FARMACJA
preorder.pl