Pozycjonowanie i optymalizacja
Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron w wyszukiwarkach Google.pl, Google.com, Google.co.uk w języku polskim, angielskim. Dokładamy wszelkich starań, aby prowadzone przez nas działania były w pełni bezpieczne i zgodne z polityką i wytycznymi wyszukiwarek - w szczególności Google.
Ekomers 2015

Pozycjonowanie i optymalizacja

Gdybyśmy mieli w jednym zdaniu ująć, czym jest według nas pozycjonowanie, prawdopodobnie wyszłoby nam coś na kształt:

Pozycjonując kierujemy klientów poszukujących wybranych ofert na Twoją stronę.

Oznacza to, że decydując się na SEO, nie musisz skupiać się na kreowaniu popytu - wystarczy umieścić Twój serwis lub sklep tam, gdzie szukają go Twoi klienci. Co prawda mówimy tu tylko o wyszukiwarkach, ale to nadal pierwsze i główne narzędzie podejmowania decyzji zakupowych w Internecie. I wygląda na to, że szybko się to nie zmieni.

 

Decydując się na SEMPAI:

  • Wybierasz zespół z 10-letnim doświadczeniem
  • Możesz czuć się bezpiecznie - aktualnie, tylko pod kątem SEO, obsługujemy z powodzeniem ponad 80 zadowolonych klientów i prawdopodobnie nic nas już nie zaskoczy. Czasami bardzo byśmy tego chcieli, bo zdecydowanie lubimy wyzwania. 
  • Dostaniesz warunki czarno na białym - jeżeli nie osiągniemy tego, co zarysowaliśmy w ofercie - dajemy możliwość przedterminowego rozwiązania umowy bez żadnych konsekwencji. Prawdę mówiąc nie pamiętamy, kiedy ostatnio do tego doszło.

 

 Skontaktuj się z nami i sprawdz nasze poszczególne usługi w zakresie SEO
 

Co może zrobić właściciel serwisu internetowego w kwestii SEO

Część działań związanych z pozycjonowaniem, może być wykonana przez pracowników sklepu internetowego. Zapraszamy do oglądnięcia video z prezentacji Sebastiana Sumy, na temat pozycjonowania sklepów internetowych:

Wybrane Case Study
Zaufali nam
innogy
chocolissimo.pl
City Sport
Księgarnia Internetowa PWN
answear.com
DeeZee
Cupsell
asport.pl
SHOWROOM
Neosport
Supersklep
belmeb
DrTusz
kodyrabatowe.pl
Apteka NOWA FARMACJA
preorder.pl